Розширений набір для анестезіології в моніторі пацієнта UM 300-S

Моніторинг під час хірургічного втручання відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки пацієнта, оптимізації анестезії та покращенні результатів операції. Тому навіть базова конфігурація моніторів пацієнта UM 300-S включає всі канали, необхідні згідно з Гарвардськими стандартами для анестезіології [1]. До них входять: ЕКГ, SpO2, CO2 (вбудований вимірювальний модуль), NIBP SMART, TEMP, ЧСС та ЧД, а також спеціальні функції: автоматизована наркозна карта, калькулятор доз, розрахунок вентиляції та оксигенації.

А завдяки новому підходу до модульної структури набір каналів у моніторі UM 300-S можна легко розширити для застосування в анестезіології.

Розширений набір каналів для анестезіології:

• BIS™ (глибина анестезії);
CO2 (капнографія у основному або бічному потоці);
AAg + O2 (мультигазовий моніторинг);
NMT (нейром’язова провідність).

Також до базової конфігурації входять спеціальні функції

• автоматизована наркозна карта;
• калькулятор дозування;
• розрахунок вентиляції;
• розрахунок оксигенації
.

Моніторинг BIS™, NMT та AAg доповнюють один одного під час управління анестезією [2][3]. Кожен параметр надає унікальну інформацію, що сприяє безпечному та ефективному введенню анестетиків.

Такий набір каналів забезпечує повне уявлення про стан пацієнта під час анестезії. Разом вони дають змогу точно контролювати процес седації. Їх використання допомагає забезпечити пацієнту саме ту дозу анестетиків, яка необхідна, що може призвести до швидшого відновлення, зменшення ризику ускладнень і покращення загальних результатів.

 

Автоматизована наркозна карта

В операційній анестезіологам необхідно контролювати безліч процесів та оперативно приймати критично важливі рішення. У таких умовах ведення наркозної карти варто «делегувати» монітору пацієнта. Це дозволить медперсоналу приділити більше уваги пацієнтові та пріоритетним завданням. А анестезіологи зможуть краще організувати роботу в операційній під час використання автоматизованого ведення журналу подій.[4]

Функція автоматизованої наркозної карти в UM 300-S дозволяє клініцистам фіксувати фактичні події в операційній, введення препаратів і реакції пацієнта на них (кровотеча, бронхоспазм, десатурація тощо). Також реєструються пов’язані дані безперервного моніторингу пацієнта: тренди NIBP, ЧД, ЧСС, TEMП, EtCO2, BIS™ і NMT.

Калькулятори доз і вентиляції

Інтегровані в монітори пацієнта калькулятори вентиляції та дозування препаратів є важливими інструментами для медиків. Вони допомагають оптимізувати та персоналізувати догляд за пацієнтом під час операції. [5] Ці калькулятори забезпечують точне управління ключовими параметрами вентиляції та дозування препаратів у режимі реального часу, підвищуючи безпеку пацієнта та покращуючи клінічні результати.[6]

Розширений набір вимірювальних каналів

Завдяки новому підходу до модульної структури, додаткові модулі підключаються до монітора без громіздких консолей, за допомогою універсальних роз’ємів UniPort™. Модулі компактно розміщуються на задній панелі, автоматично розпізнаються та візуалізуються під час підключення. Вони сумісні з усіма моніторами UM 300-S у відділенні, проводити санітарну обробку з модулями UniPort™ легше та простіше.

Більше немає потреби купувати різні монітори для різних завдань: один і той самий монітор UM 300-S легко комплектується для застосування під час транспортування, в реанімаційній палаті чи операційній залі. Навіть якщо ситуація зміниться, медики можуть просто додати нові канали і отримати необхідні дані для прийняття правильних рішень.

Розширений набір включає:

ЕКГ (12 каналів);
BIS™ (глибина анестезії);
CO2 (капнографія у основному або бічному потоці);
AAg + O2 (мультигазовий моніторинг);
NMT (нейром’язова провідність);
IBP (інвазивний тиск, до 4 каналів);
C.O. (інвазивний серцевий викид методом термодилюції);
ICG (неінвазивний серцевий викид методом імпедансної кардіографії);
ЕЕГ (з функцією амплітудно-інтегрованої ЕЕГ).

 

Посилання

1. Eichhorn J. et al. Standards for Patient Monitoring During Anesthesia at Harvard Medical School. JAMA. 1986;256(8):1017-1020
2. Lewis s. et al. Bispectral index for improving intraoperative awareness and early postoperative recovery in adults. Cochrane Database Syst Rev. 2019 Sep 26;9(9)
3. Dutu M. et al. Neuromuscular monitoring: an update. Rom J Anaesth Intensive Care. 2018 Apr;25(1):55–60
4. Weinger M. et al. The effect of electronic record keeping and transesophageal echocardiography on task distribution, workload, and vigilance during cardiac anesthesia. Anesthesiology July 1997, Vol. 87, 144–155.
5. Muralidharan P et al.Fusion of Bottleneck Features Derived from CNNs to Enhance the Performance of Multi-Parameter Patient Monitors. ICIRCA 2020, p. 601-605.
6. Grant K. et al. Advanced integrated real-time clinical displays. Anesthesiology Clinics, 2011 Sep;29(3):487-504.


Запрошуємо на стенд «ЮТАС» на виставці Arab Health 2025

З 27 по 30 січня 2025 року у виставковому центрі Dubai World Trade Centre, Дубай, ОАЕ, пройде одна з найважливіших виставок медичного обладнання Arab Health 2025. Ми запрошуємо вас відвідати наш стенд S3.E59 та дізнатися більше про нові рішення в…

error: Content is protected !!