повнофункціональний монітор пацієнта ЮТАС моделі

Монітори пацієнта UM 300-S — повний функціонал незалежно від розміру дисплея

Можливо, вам знайома ситуація, коли потрібно шукати компроміс між функціональністю монітора пацієнта та розміром його екрана. Відповідний діаметр дисплея монітора пацієнта, але не той набір каналів. Або навпаки: всі необхідні канали для клінічного застосування є, але розмір монітора пацієнта не відповідає вимогам.

Але з моніторами пацієнта UM 300-S ви отримуєте повний функціонал незалежно від розміру дисплея. З розширеним набором вимірювальних каналів монітор UM 300-S легко комплектується для застосування як під час транспортування, так й в реанімаційній палаті або операційній кімнаті. Навіть якщо ситуація зміниться, медики можуть просто додати нові канали та отримати необхідні дані для впевнених рішень.

Доступні субтитри українською.

Ви можете обрати монітор пацієнта UM 300-S з дисплеєм 10, 15 або 20 дюймів та отримати повний функціонал незалежно від моделі.

UM 300-10-S — компактний, повнофункціональний монітор пацієнта, що ідеально підходить для моніторингу під час транспортування у клініки та поза нею.

UM 300-15-S — оптимальне рішення для стаціонарного встановлення у всіх приміщеннях лікарні, де це необхідно.

UM 300-20-S — найкращий вибір для операційних кімнат, де менший розмір екрану недостатній.

Який би розмір дисплея ви не вибрали, з моніторами пацієнта UM 300-S ви отримуєте повний спектр рішень і переваг.

Безперервний моніторинг пацієнта кожної клінічної ситуації

У базову конфігурацію моніторів пацієнта UM 300-S включені всі канали, необхідні відповідно до Гарвардського стандарту анестезіології.

До базового набору входять: ЕКГ, пульсоксиметрія, капнографія, неінвазивний тиск, вимірювання температури, частоти серцевих скорочень та частоти дихання.

Розширений набір вимірювальних каналів

До розширеного набору входять: 12-канальна ЕКГ, моніторинг концентрації інгаляційних анестетиків (Multigas, AAg), рівень глибини наркозу (біспектральний індекс, BIS™), інвазивний тиск, серцевий викид методом термодилюції (C.O.), неінвазивний серцевий викид методом імпедансної кардіографії (ICG), вимірювання нейром’язової провідності (NMT), а також амплітудно-інтегрована ЕЕГ.

UM 300S новий підхід до модульних моніторів

Монітор пацієнта UM 300-S – це новий вид модульного монітора. Додаткові модулі підключаються до нього без громіздких консолей за допомогою універсальних конекторів UniPort™. Модулі розпізнаються та візуалізуються автоматично під час підключення. Компактно розміщуються на задній панелі, сумісні з усіма моніторами UM 300-S у відділенні. Проводити санітарну обробку з модулями UniPort™ легше та простіше.

Ви можете обрати конфігурацію для анестезіології, неонатології, кардіології, гемодинаміки або створити власний набір, що відповідає вашим вимогам.

Технологія UniPort™ розроблена компанією «ЮТАС» для простої конфігурації монітора пацієнта для кожного клінічного випадку. Більше не потрібно купувати різні монітори для різних застосувань: монітор UM 300-S легко комплектується для застосування як під час транспортування, так й в реанімаційній палаті або операційній кімнаті. Навіть якщо ситуація зміниться, медики можуть просто додати нові канали та отримати необхідні дані для впевнених рішень.

Заощаджуйте гроші, купуючи мінімальну кількість дорогих і не завжди потрібних модулів.

З технологією UniPort™ можна створити ефективну конфігурацію монітора для конкретної клінічної ситуації — не більше, але й не менше, ніж потрібно.


Компанія «ЮТАС» взяла участь у виставці Arab Health 2024 (ВІДЕО, ФОТО)

Компанія «ЮТАС» взяла участь в одній із найбільших міжнародних виставок — Arab Health 2024. У ході заходу наш стенд відвідали гості з більш ніж 20 країн світу. Виставка, що вражає масштабами, пройшла з 29 січня по 1 лютого і залучила найбільших гравців ринку. Цього року «ЮТАС»…

error: Content is protected !!