Монітор пацієнта UM 300 eфективний дизайн

Що робить монітор пацієнта зручним у щоденній роботі? Спойлер: ефективний дизайн (ВІДЕО)

Напевно ви знаєте, що монітори пацієнта повинні надійно вимірювати життєво важливі дані та мати можливість передавати ці показники на центральну станцію, у МІС або навіть на смартфон. Але що важливо у моніторах пацієнта для ефективної, щоденної роботи медичного персоналу? Відповідь – ефективний дизайн.

Під час розробки моніторів пацієнта UM 300-S ми врахували цей важливий фактор.

Доступні субтитри українською

Дотримуватись санітарних норм з UM 300-S просто!
• Завдяки пасивній системі охолодження у моніторах пацієнта UM 300-S немає вентиляційних отворів. А отже, немає доступу пилу та інфекційних агентів усередину пристрою.
• Гладкий екран займає 90% площі передньої панелі: жодних роз’ємів та кнопок.
• У моніторах UM 300-S не використовуються консолі. Завдяки технології UniPort™ усі модулі легко кріпляться на задній панелі, що спрощує процес санітарної обробки. Модулі розпізнаються та візуалізуються автоматично під час підключення.

Легка та ефективна дезінфекція моніторів пацієнта — важливий фактор у боротьбі з поширенням ятрогенних захворювань

Але ефективний дизайн — це не лише легкість санітарної обробки, а й зручність у щоденній роботі.

• Дійсно ультратонкий дизайн: компактні монітори UM 300-S (товщина всього 5 см!) незамінні у відділеннях та палатах, де цінується оптимальне використання простору.
• Міцний алюмінієвий корпус для стабільної роботи та надійної щоденної експлуатації.
• Завдяки пасивній системі охолодження у моніторах пацієнта UM 300-S немає вентиляційних отворів. А отже, немає доступу пилу та інфекційних агентів усередину пристрою.
• Універсальна пластина VESA на задній панелі. Завдяки цьому рішенню, ви можете вибрати різні варіанти монтажу монітора пацієнта для кожного клінічного випадку.


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!