Монітор пацієнта UM 300 eфективний дизайн

Що робить монітор пацієнта зручним у щоденній роботі? Спойлер: ефективний дизайн

Напевно ви знаєте, що монітори пацієнта повинні надійно вимірювати життєво важливі дані та мати можливість передавати ці показники на центральну станцію, у МІС або навіть на смартфон. Але що важливо у моніторах пацієнта для ефективної, щоденної роботи медичного персоналу? Відповідь – ефективний дизайн.

Під час розробки моніторів пацієнта UM 300-S ми врахували цей важливий фактор.

Доступні субтитри українською

Дотримуватись санітарних норм з UM 300-S просто!
• Завдяки пасивній системі охолодження у моніторах пацієнта UM 300-S немає вентиляційних отворів. А отже, немає доступу пилу та інфекційних агентів усередину пристрою.
• Гладкий екран займає 90% площі передньої панелі: жодних роз’ємів та кнопок.
• У моніторах UM 300-S не використовуються консолі. Завдяки технології UniPort™ усі модулі легко кріпляться на задній панелі, що спрощує процес санітарної обробки. Модулі розпізнаються та візуалізуються автоматично під час підключення.

Легка та ефективна дезінфекція моніторів пацієнта — важливий фактор у боротьбі з поширенням ятрогенних захворювань

Але ефективний дизайн — це не лише легкість санітарної обробки, а й зручність у щоденній роботі.

• Дійсно ультратонкий дизайн: компактні монітори UM 300-S (товщина всього 5 см!) незамінні у відділеннях та палатах, де цінується оптимальне використання простору.
• Міцний алюмінієвий корпус для стабільної роботи та надійної щоденної експлуатації.
• Завдяки пасивній системі охолодження у моніторах пацієнта UM 300-S немає вентиляційних отворів. А отже, немає доступу пилу та інфекційних агентів усередину пристрою.
• Універсальна пластина VESA на задній панелі. Завдяки цьому рішенню, ви можете вибрати різні варіанти монтажу монітора пацієнта для кожного клінічного випадку.


Компанія «ЮТАС» взяла участь у виставці Arab Health 2024 (ВІДЕО, ФОТО)

Компанія «ЮТАС» взяла участь в одній із найбільших міжнародних виставок — Arab Health 2024. У ході заходу наш стенд відвідали гості з більш ніж 20 країн світу. Виставка, що вражає масштабами, пройшла з 29 січня по 1 лютого і залучила найбільших гравців ринку. Цього року «ЮТАС»…

error: Content is protected !!