адаптивні режими вентиляції UVENT

Інтелектуальні режими вентиляції в апаратах ШВЛ UVENT-S. Протективна вентиляція з адаптацією до кожного вдиху пацієнта

Режими вентиляції є одним із ключових характеристик штучної вентиляції легень (ШВЛ). При цьому, сучасні апарати експертного класу повинні враховувати стратегію протекції легень та адаптуватися до динаміки стану пацієнта, дозволяючи йому контролювати процес дихання.

З цією метою в апаратах ШВЛ UVENT-S реалізовано два інтелектуальних адаптивних режими вентиляції: AdVent та ProVent. Вони враховують стратегію протекції легень та адаптуються до змін механіки дихання пацієнта, що забезпечує кращу синхронізацію з апаратом ШВЛ.

Доступні субтитри українською

Підтримка дихання із автоматичною адаптацією апарату ШВЛ до мінливої механіки дихання пацієнта в процесі лікування — є основою інтелектуальних режимів вентиляції.

Адаптивні режими вентиляції

AdVent — основна мета режиму: підтримка встановленої оператором хвилинної вентиляції, з автоматичною адаптацією апарата штучної вентиляції легенів до механіки дихання, незалежно від стану активності пацієнта. У цьому режимі застосовується стратегія протекції легенів задля безпеки пацієнта та зменшення кількості подій, пов’язаних з ускладненнями, спричиненими роботою апарата штучної вентиляції легенів.

ProVent — інтелектуальний режим, що забезпечує задану хвилинну вентиляцію та регуляцію параметрів з урахуванням дихальної активності пацієнта.

• Підтримка дихання, незалежно від активності пацієнта.
• Менше часу на налаштування, більше уваги пацієнтові.
• Протективна вентиляція з автоматичним визначенням частоти, з огляду на механіку дихання.
• Легке відлучення завдяки адаптивній підтримці активного пацієнта.

Адаптивні режими вентиляції забезпечують якісну респіраторну підтримку пацієнтів з мінімальною витратою часу на налаштування. Час, що витрачався на налаштування апарату ШВЛ, медперсонал може приділити пацієнтам та оптимізувати свій робочий процес.

Повний набір режимів вентиляції, зокрема інтелектуальні, вже включені в базову комплектацію UVENT-S. Не потрібно докуповувати режими або змінювати моделі для досягнення найкращих результатів.


Компанія «ЮТАС» взяла участь у виставці Arab Health 2024 (ВІДЕО, ФОТО)

Компанія «ЮТАС» взяла участь в одній із найбільших міжнародних виставок — Arab Health 2024. У ході заходу наш стенд відвідали гості з більш ніж 20 країн світу. Виставка, що вражає масштабами, пройшла з 29 січня по 1 лютого і залучила найбільших гравців ринку. Цього року «ЮТАС»…

error: Content is protected !!