Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Компанія «ЮТАС»

У Києві відбувся щорічний Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Компанія «ЮТАС» підтримала захід

12-14 жовтня у Києві відбувся щорічний Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Компанія «ЮТАС» підтримала конгрес та продемонструвала нові рішення у своєму медичному обладнанні.

В ході конгресу пройшли секційні засідання, присвячені питанням невідкладної допомоги, медичного сортування, діагностики та анестезіологічного забезпечення постраждалих з мінно-вибуховими та вогнепальними пошкодженнями; антибактеріальній профілактиці та терапії, інфузійно-трансфузійній терапії масивної крововтрати, інтенсивній терапії та знеболенню періопераційного періоду, лікуванню гострого та хронічного болю.

Гості конгресу також змогли відвідати виставку, де на своєму стенді Компанія «ЮТАС» продемонструвала нові рішення у респіраторній підтримці та моніторингу пацієнтів. Серед інших питань на конгресі та серед нових рішень в моніторах пацієнта UM 300 — автоматизація ведення «наркозних» карт.

В автоматизованій анестезіологічній карті у моніторах пацієнта UM 300-S можливо фіксувати реальні події в операційній та реакції пацієнта (кровотеча, екстубація, десатурація тощо), а також ліки, що вводяться, та їх дози. На основі зареєстрованих даних можна простіше та швидше сформувати «наркозну» карту з реальними даними моніторингу.

Раніше, «ЮТАС» також підтримав міжнародну конференцію Української асоціації ERAS, яка пройшла 10-11 жовтня 2023 року в форматі online. На конференції були висвітлені сучасні новини та останні наукові дослідження у стратегії ERAS. Конференція проводилася для лікарів анестезіологів, хірургів та інших хірургічних спеціалістів.


«ЮТАС» взяла участь у виставці MEDICA 2023

Компанія «ЮТАС», виробник інноваційної медичної техніки, з гордістю повідомляє про свою успішну участь у MEDICA 2023 — одній із найпрестижніших міжнародних виставок у галузі медичного обладнання. На нашому стенді ми продемонстрували новітні рішення у моніторингу пацієнта та респіраторній підтримці. Усі…

error: Content is protected !!