Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Компанія «ЮТАС»

У Києві відбувся щорічний Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Компанія «ЮТАС» підтримала захід (ФОТО)

12-14 жовтня у Києві відбувся щорічний Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Компанія «ЮТАС» підтримала конгрес та продемонструвала нові рішення у своєму медичному обладнанні.

В ході конгресу пройшли секційні засідання, присвячені питанням невідкладної допомоги, медичного сортування, діагностики та анестезіологічного забезпечення постраждалих з мінно-вибуховими та вогнепальними пошкодженнями; антибактеріальній профілактиці та терапії, інфузійно-трансфузійній терапії масивної крововтрати, інтенсивній терапії та знеболенню періопераційного періоду, лікуванню гострого та хронічного болю.

Гості конгресу також змогли відвідати виставку, де на своєму стенді Компанія «ЮТАС» продемонструвала нові рішення у респіраторній підтримці та моніторингу пацієнтів. Серед інших питань на конгресі та серед нових рішень в моніторах пацієнта UM 300 — автоматизація ведення «наркозних» карт.

В автоматизованій анестезіологічній карті у моніторах пацієнта UM 300-S можливо фіксувати реальні події в операційній та реакції пацієнта (кровотеча, екстубація, десатурація тощо), а також ліки, що вводяться, та їх дози. На основі зареєстрованих даних можна простіше та швидше сформувати «наркозну» карту з реальними даними моніторингу.

Раніше, «ЮТАС» також підтримав міжнародну конференцію Української асоціації ERAS, яка пройшла 10-11 жовтня 2023 року в форматі online. На конференції були висвітлені сучасні новини та останні наукові дослідження у стратегії ERAS. Конференція проводилася для лікарів анестезіологів, хірургів та інших хірургічних спеціалістів.


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!