медичне обладнання компанія ЮТАС тов

ТОП-5 критеріїв вибору виробника медичного обладнання

Знайти надійного партнера з виробництва медичної техніки — справжній виклик для компанії-дистриб’ютора. Особливо, якщо йдеться про пошук виробника не на один-два випадкові проєкти, а про довгострокове, взаємовигідне співробітництво. Зазвичай виникає питання: чому нам варто працювати саме з цим виробником? Відповісти на це вам допоможуть 5 критеріїв, які ми наводимо в цій статті.

1. Відповідний досвід та експертність

Визначте конкретний досвід і доведені здібності обраного виробника медичного обладнання. В іншому випадку ви можете зіткнутися з проблемами в якості медтехніки, з неможливістю масштабувати виробництво або просто підтримувати постачання на належному рівні. Дайте відповідь на запитання: чи відповідає досвід виробника вашим планам розвитку дистрибуції? Чи є виробник відкритим до інновацій та вдосконалень?

Наприклад, Компанія «ЮТАС» реалізує інноваційні проекти у медичному обладнанні з 1992 року. Ми постачаємо нашу техніку більш ніж у 30 країн: у Європі, Південній Америці, Близькому Сході, Африці, у Середній та Південно-Східній Азії. А завдяки відкритій комунікації з партнерами та власному R&D відділу ми готові до швидких змін. Деякі з уже впроваджених рішень, якими ми пишаємося, були реалізовані саме у співпраці з нашими дистриб’юторами.

2. Надійний сервіс та підтримка

Шукайте виробника медичного обладнання, який може надати повний комплекс сервісних послуг, зокрема інсталяційні роботи, обслуговування та ремонт, оновлення софту. Отримайте відповіді на запитання: чи контактує виробник із дистриб’ютором після постачання? Чи надає він всі необхідні оновлення, запасні частини, аксесуари, інструкції, сервісну документацію тощо? Інакше дистриб’ютор або користувач мають ризик залишитися наодинці з усіма проблемами, які можуть виникнути.

Ми розуміємо, що бути уважним до стану обладнання так само важливо, як і турбота про пацієнтів. Компанія «ЮТАС» надає повний комплекс сервісних послуг для нашої медичної техніки, включно з консультацією, діагностикою, надає гарантійне та післягарантійне обслуговування. Окрім забезпечення всією необхідною документацією, ми регулярно проводимо тренінги для сервісних інженерів у компаніях-дистриб’юторах як на місці, так і онлайн. Також ми розробили технологію дистанційної сервісної підтримки Remote UVENT – для ефективного та швидкого обслуговування на відстані по Інтернету.

3. Сертифікація та відповідність стандартам

Не буде сюрпризом, що саме якість продукції вважається важливим фактором при виборі постачальника. Але тут важливо розуміти, яким саме стандартам та сертифікатам відповідає обладнання та процес виробництва потенційного партнера.

Наприклад, Компанія «ЮТАС» регулярно проходить аудит на відповідність високим стандартам у міжнародних сертифікаційних органах. Завдяки визнанню якості, наше медичне обладнання поставляється у більше ніж 30 країн світу, включаючи Європейський Союз. Система управління якістю компанії пройшла міжнародну сертифікацію на відповідність вимогам стандарту EZU (NB 1014) ISO 9001 та ISO 13485. Продукція «ЮТАС» сертифікована відповідно до європейських стандартів MDD 93/42/ЄЕС та отримала маркування СЕ (2409).

4. Готовність до спілкування

Сервіс – це не лише обслуговування обладнання. Крім якісного продукту, всі ми хочемо отримати належний сервіс у вигляді консультацій, готовність почути і відгукнутися на наш запит. Будь то оперативна зміна конфігурації комплекту постачання, або вирішення питань з локалізацією, створенням додаткових матеріалів, організацією тренінгів за запитом тощо.

Історія «ЮТАС» знає чимало успішних прикладів вирішення не лише технічних завдань. Значна частина нашої комунікації з партнерами пов’язана саме з питаннями логістики та маркетингу, наприклад, з підтримкою партнерських промо-кампаній, оформлення стендів, процедур сертифікації та локалізації.

5. Гнучкі умови співробітництва

Ймовірно, одна з найбільших проблем дистриб’юторів, які працюють з постачальниками медичної продукції, — це кабальні контракти, однакові для компаній усіх регіонів та всіх розмірів. Питання, яким варто поставитися тут: чи готова компанія-виробник змінювати умови в нашому світі, що швидко змінюється? Чи враховує він особливості вашого регіону, країни та системи медичних закупівель у ній?

Звичайно, Компанія «ЮТАС» також орієнтована на сталий розвиток та надійність наших партнерів. Але при цьому ми відкриті до діалогу та готові до гнучких партнерських угод з урахуванням специфіки кожного ринку. Адже значно важливіше не рамки, а реалізація ваших амбіцій та бажання стати частиною однієї, великої, успішної команди!


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!