MEDICA 2023 наближається! Плануйте зустрічі на стенді «ЮТАС»

Дорогі друзі! Залишилося зовсім небагато часу до початку щорічної виставки MEDICA 2023. З 13 по 16 листопада у Дюссельдорфі, Німеччина, ми будемо раді зустріти вас на стенді Компанії «ЮТАС» – 9B60 (хол 9). Ви зможете познайомитися з інноваціями в нашому медичному обладнанні, дізнатися більше про рішення у респіраторній підтримці та моніторингу пацієнта, а також про співпрацю з нашою компанією.

Традиційно на стенді пройдуть демонстрації можливостей медобладнання «ЮТАС»: нових рішень та функцій, які допомагають у щоденній роботі медиків, та підвищують безпеку пацієнта.

До вашої уваги монітори пацієнта UM 300 — новий погляд на модульні монітори. Широкий вибір вимірювальних каналів, унікальна технологія розширення функціоналу монітора для кожного клінічного застосування. А також: зручність у роботі, легка санітарна обробка, розширена візуалізація та ергономіка.

Ознайомтеся ближче з респіраторними станціями UVENT — апарати ШВЛ експертного рівня з інтелектуальними режимами, інструментами та функціями. Найновіші рішення у синхронізації, безпеці пацієнта під час ШВЛ, оптимізація роботи лікаря та багато іншого. Ви зможете провести зустрічі з нашим менеджментом та дізнатися деталі та можливості партнерства з нами. Заповніть коротку форму та надішліть запит на проведення зустрічі на стенді!


«ЮТАС» взяла участь у виставці MEDICA 2023

Компанія «ЮТАС», виробник інноваційної медичної техніки, з гордістю повідомляє про свою успішну участь у MEDICA 2023 — одній із найпрестижніших міжнародних виставок у галузі медичного обладнання. На нашому стенді ми продемонстрували новітні рішення у моніторингу пацієнта та респіраторній підтримці. Усі…

error: Content is protected !!