MEDICA 2023 ЮТАС анонс

MEDICA 2023 наближається! Плануйте зустрічі на стенді «ЮТАС»

Дорогі друзі! Залишилося зовсім небагато часу до початку щорічної виставки MEDICA 2023. З 13 по 16 листопада у Дюссельдорфі, Німеччина, ми будемо раді зустріти вас на стенді Компанії «ЮТАС» – 9B60 (хол 9). Ви зможете познайомитися з інноваціями в нашому медичному обладнанні, дізнатися більше про рішення у респіраторній підтримці та моніторингу пацієнта, а також про співпрацю з нашою компанією.

Традиційно на стенді пройдуть демонстрації можливостей медобладнання «ЮТАС»: нових рішень та функцій, які допомагають у щоденній роботі медиків, та підвищують безпеку пацієнта.

До вашої уваги монітори пацієнта UM 300 — новий погляд на модульні монітори. Широкий вибір вимірювальних каналів, унікальна технологія розширення функціоналу монітора для кожного клінічного застосування. А також: зручність у роботі, легка санітарна обробка, розширена візуалізація та ергономіка.

Ознайомтеся ближче з респіраторними станціями UVENT — апарати ШВЛ експертного рівня з інтелектуальними режимами, інструментами та функціями. Найновіші рішення у синхронізації, безпеці пацієнта під час ШВЛ, оптимізація роботи лікаря та багато іншого. Ви зможете провести зустрічі з нашим менеджментом та дізнатися деталі та можливості партнерства з нами. Заповніть коротку форму та надішліть запит на проведення зустрічі на стенді!


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!