«ЮТАС» взяла участь у виставці MEDICA 2023

Компанія «ЮТАС», виробник інноваційної медичної техніки, з гордістю повідомляє про свою успішну участь у MEDICA 2023 — одній із найпрестижніших міжнародних виставок у галузі медичного обладнання.

На нашому стенді ми продемонстрували новітні рішення у моніторингу пацієнта та респіраторній підтримці. Усі вони враховують актуальні виклики щодо безпеки пацієнта та ефективної роботи медиків. Команда експертів «ЮТАС» провела демонстрації продуктів, що викликало величезний інтерес у відвідувачів.

Особливу увагу приділено зустрічам із існуючими партнерами та новими клієнтами компанії. Ми впевнені у перспективному розвитку партнерських відносин для досягнення спільних цілей – забезпечення якісної медичної допомоги та інноваційних рішень для охорони здоров’я.

«ЮТАС» дякує всім учасникам, які відвідали наш стенд, за виявлений інтерес та готовність розвивати взаємовигідне партнерство!


«ЮТАС» взяла участь у виставці MEDICA 2023

Компанія «ЮТАС», виробник інноваційної медичної техніки, з гордістю повідомляє про свою успішну участь у MEDICA 2023 — одній із найпрестижніших міжнародних виставок у галузі медичного обладнання. На нашому стенді ми продемонстрували новітні рішення у моніторингу пацієнта та респіраторній підтримці. Усі…

error: Content is protected !!