MEDICA 2023 «ЮТАС» взяла участь у виставці

«ЮТАС» взяла участь у виставці MEDICA 2023

Компанія «ЮТАС», виробник інноваційної медичної техніки, з гордістю повідомляє про свою успішну участь у MEDICA 2023 — одній із найпрестижніших міжнародних виставок у галузі медичного обладнання.

На нашому стенді ми продемонстрували новітні рішення у моніторингу пацієнта та респіраторній підтримці. Усі вони враховують актуальні виклики щодо безпеки пацієнта та ефективної роботи медиків. Команда експертів «ЮТАС» провела демонстрації продуктів, що викликало величезний інтерес у відвідувачів.

Особливу увагу приділено зустрічам із існуючими партнерами та новими клієнтами компанії. Ми впевнені у перспективному розвитку партнерських відносин для досягнення спільних цілей – забезпечення якісної медичної допомоги та інноваційних рішень для охорони здоров’я.

«ЮТАС» дякує всім учасникам, які відвідали наш стенд, за виявлений інтерес та готовність розвивати взаємовигідне партнерство!


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!