UTAS на ESICM 2023

Компанія UTAS взяла участь у міжнародному конгресі ESICM LIVES 2023 Milan

З 21 по 25 жовтня у Мілані пройшов один із найважливіших конгресів для експертів інтенсивної терапії: ESICM LIVES 2023. Компанія UTAS взяла участь у заході зі своїм стендом, на якому ми представили найновіші рішення у нашому медичному обладнані. Але також важливо, спеціалісти UTAS отримали найцінніші відгуки від тих, хто щодня працює з моніторингом пацієнта та респіраторною підтримкою. Хто щодня допомагає пацієнтам, рятуючи життя.

У ході конгресу на стенді UTAS відбулися зустрічі з експертами-інтенсивістами, презентації нових рішень у респіраторних станціях UVENT та моніторах пацієнта UM 300, а також інтерактивні майстер-класи з роботи з нашим обладнанням.

ESICM 2023 UTAS UVENT ICU VENTILATORESICM 2023 UTAS ventilation with helmet UVENTESICM 2023 UTAS ventilation with helmet in UVENT lung ventilatorESICM 2023 UTAS ventilation CPR in UVENT lung ventilatorESICM 2023 UTAS standESICM 2023 UTAS patient monitor UM 300-SESICM 2023 UTAS bedside patient monitor UM 300-SESICM 2023 UTAS stand with ICU ventilators respiratory stationESICM 2023 UTAS stand guestsESICM 2023 UTAS stand partners

Зокрема, великий інтерес серед професіоналів викликав розширений набір неінвазивних інтерфейсів в апаратах ШВЛ UVENT, а саме — окремий інтерфейс пацієнта для вентиляції із шоломом. Реалізовано спеціальний режим з регульованим базовим потоком для «вимивання» СО2. Зі шоломом пацієнт може взаємодіяти з медперсоналом, читати, надіти окуляри, пити та приймати їжу через спеціальний клапан.

Іншою функцією, що була високо оцінена медиками, стало автоматизоване формування наркозної карти в моніторах пацієнта UM 300. Рішення дозволяє вести точну запис реальних подій в операційній, автоматизувати ручне заповнення протоколу хірургічного втручання, оптимізувати роботу у відділенні ІТ та документообіг у клініці.

Наступний конгрес ESICM LIVES пройде з 5 по 9 жовтня 2024 року у Барселоні.


«ЮТАС» взяла участь у виставці MEDICA 2023

Компанія «ЮТАС», виробник інноваційної медичної техніки, з гордістю повідомляє про свою успішну участь у MEDICA 2023 — одній із найпрестижніших міжнародних виставок у галузі медичного обладнання. На нашому стенді ми продемонстрували новітні рішення у моніторингу пацієнта та респіраторній підтримці. Усі…

error: Content is protected !!