Компанія UTAS взяла участь у міжнародному конгресі ESICM LIVES 2023 Milan (ВІДЕО, ФОТО)

З 21 по 25 жовтня у Мілані пройшов один із найважливіших конгресів для експертів інтенсивної терапії: ESICM LIVES 2023. Компанія UTAS взяла участь у заході зі своїм стендом, на якому ми представили найновіші рішення у нашому медичному обладнані. Але також важливо, спеціалісти UTAS отримали найцінніші відгуки від тих, хто щодня працює з моніторингом пацієнта та респіраторною підтримкою. Хто щодня допомагає пацієнтам, рятуючи життя.

У ході конгресу на стенді UTAS відбулися зустрічі з експертами-інтенсивістами, презентації нових рішень у респіраторних станціях UVENT та моніторах пацієнта UM 300, а також інтерактивні майстер-класи з роботи з нашим обладнанням.

Зокрема, великий інтерес серед професіоналів викликав розширений набір неінвазивних інтерфейсів в апаратах ШВЛ UVENT, а саме — окремий інтерфейс пацієнта для вентиляції із шоломом. Реалізовано спеціальний режим з регульованим базовим потоком для «вимивання» СО2. Зі шоломом пацієнт може взаємодіяти з медперсоналом, читати, надіти окуляри, пити та приймати їжу через спеціальний клапан.

Іншою функцією, що була високо оцінена медиками, стало автоматизоване формування наркозної карти в моніторах пацієнта UM 300. Рішення дозволяє вести точну запис реальних подій в операційній, автоматизувати ручне заповнення протоколу хірургічного втручання, оптимізувати роботу у відділенні ІТ та документообіг у клініці.

Наступний конгрес ESICM LIVES пройде з 5 по 9 жовтня 2024 року у Барселоні.


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!