монітор пацієнта UM 300 формування PDF-звітів

Як формувати PDF-звіти безпосередньо на моніторі пацієнта? (ВІДЕО)

Все, що може бути автоматизовано, має бути автоматизовано! Адже це може підвищити ефективність роботи у відділенні, оптимізувати документообіг та звільнити час медиків. А саме допомога у роботі медиків — це один із наших девізів при впровадженні нових функцій у наше обладнання, зокрема формування PDF-звітів у моніторах пацієнта UM 300.

Доступні субтитри українською 🇺🇦

Працюючи з UM 300, ви можете формувати звіти, зберігати їх у формі PDF на USB- носії або друкувати на будь-якому підключеному принтері.

• Використовуйте готові звіти для детального аналізу.
• Оптимізуйте документообіг у відділенні.
• Зберігайте важливу інформацію у друкованому форматі.
• Надсилайте звіти для консультацій з колегами.

Для формування звіту можна використати офіційний бланк медичної установи.

Також звіти можна створювати на основі автоматично сформованої наркозної карти, яка може підвищити точність запису ходу операційного втручання, оптимізувати працю анестезіолога, а також дозволить приділяти більше уваги та часу пацієнтові, а не паперам.


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!