монітор пацієнта UM 300 формування PDF-звітів

Формування PDF-звітів в моніторах пацієнта UM 300

Все, що може бути автоматизовано, має бути автоматизовано! Адже це може підвищити ефективність роботи у відділенні, оптимізувати документообіг та звільнити час медиків. А саме допомога у роботі медиків — це один із наших девізів при впровадженні нових функцій у наше обладнання, зокрема формування PDF-звітів у моніторах пацієнта UM 300.

Доступні субтитри українською 🇺🇦

Працюючи з UM 300, ви можете формувати звіти, зберігати їх у формі PDF на USB- носії або друкувати на будь-якому підключеному принтері.

• Використовуйте готові звіти для детального аналізу.
• Оптимізуйте документообіг у відділенні.
• Зберігайте важливу інформацію у друкованому форматі.
• Надсилайте звіти для консультацій з колегами.

Для формування звіту можна використати офіційний бланк медичної установи.

Також звіти можна створювати на основі автоматично сформованої наркозної карти, яка може підвищити точність запису ходу операційного втручання, оптимізувати працю анестезіолога, а також дозволить приділяти більше уваги та часу пацієнтові, а не паперам.


«ЮТАС» взяла участь у виставці MEDICA 2023

Компанія «ЮТАС», виробник інноваційної медичної техніки, з гордістю повідомляє про свою успішну участь у MEDICA 2023 — одній із найпрестижніших міжнародних виставок у галузі медичного обладнання. На нашому стенді ми продемонстрували новітні рішення у моніторингу пацієнта та респіраторній підтримці. Усі…

error: Content is protected !!