Потрібна розширена візуалізація для монітора пацієнта або апарату ШВЛ? З UniScreen це можливо!

Мультипараметричні монітори пацієнта, як і апарати ШВЛ експертного класу, реєструють та відображають безліч вітальних параметрів пацієнта. Розібратися у всіх цих числах і кривих іноді складно навіть з кастомізацією відображення та групуванням даних. Не говорячи вже про швидке реагування на критичні зміни важливих показників.

Звичайно, сучасні дисплеї дозволяють медикам налаштовувати відображення даних та групувати параметри. Але іноді цього недостатньо, адже екран пристрою також використовується для налаштувань параметрів, роботи із сигналами тривог, трендами та віджетами.

Саме тому ми розробили технологію UniScreen, яка дозволяє медперсоналу візуалізувати дані на двох екранах: основному та додатковому 22-дюймовому HD-дисплеї.

Доступні субтитри українською

 

Розширена візуалізація для ефективної роботи з монітором пацієнта

З рішенням UniScreen™ можна ефективно розподілити дані між екраном монітора і додатковим 22-дюймовим HD-дисплеєм. Параметри легко налаштувати та згрупувати для кожної клінічної ситуації.

Додатковий дисплей не дублює інформацію, а допомагає відобразити дані у найбільш зручному для роботи вигляді.

У той час як на додатковому дисплеї відображаються необхідні параметри, ви можете продовжити роботу з трендами, налаштуваннями або наркозною картою на основному екрані.

Додатковий дисплей сумісний з моніторами пацієнта UM 300-S та з апаратами ШВЛ UVENT-S.


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!