Arab Health 2024 «ЮТАС»

Компанія «ЮТАС» взяла участь у виставці Arab Health 2024 (ВІДЕО, ФОТО)

Компанія «ЮТАС» взяла участь в одній із найбільших міжнародних виставок — Arab Health 2024. У ході заходу наш стенд відвідали гості з більш ніж 20 країн світу. Виставка, що вражає масштабами, пройшла з 29 січня по 1 лютого і залучила найбільших гравців ринку.

Цього року «ЮТАС» представила своє медичне обладнання на розширеному стенді з трьома переговорними зонами. Гості змогли дізнатися більше про наші нові рішення в респіраторної підтримки та моніторингу пацієнта. Ми зустрілися з новими гостями та представниками компаній-партнерів з Бангладеш, В’єтнаму, Єгипту, Ємену, Індії, Іраку, Йорданії, Казахстану, Кенії, Кувейту, Малайзії, Марокко, Мексики, ОАЕ, Пакистану, Палестини, Філіппін, Саудівської Аравії та інших.

Враження на стенді «ЮТАС» на виставці Arab Health 2024

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПАРТНЕРСТВО З «ЮТАС»

Компанія «ЮТАС» була заснована у 1992 році для реалізації інноваційних проєктів у медичному обладнанні. Ми розробляємо, виробляємо та постачаємо монітори пацієнта, апарати ШВЛ, ЕКГ та телеметричні комплекси для клінік по всьому світу.

«ЮТАС» бере участь у виставці Arab Health вже 10 років. Наступний рік не стане винятком до нових зустрічей на виставці Arab Health з 27 по 30 січня 2025 року.


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!