монітор пацієнта ЮМ 300 відео

ВІДЕО: UM 300 – новий погляд на модульні монітори пацієнта

Останнім часом система охорони здоров’я по всьому світу стикається з новими викликами та вимогами. Зокрема до безпеки пацієнтів та функціональності медичного обладнання. Інноваційні рішення, реалізовані в моніторах пацієнта UM 300-S, відповідають найвищим вимогам. Це робить їх надійним партнером медичного персоналу в щоденній роботі.

 

Повний функціонал незалежно від розміру монітора

Ви можете обрати монітор пацієнта UM 300-S з дисплеєм 10, 15 або 20 дюймів та отримати повний функціонал незалежно від моделі.

UM 300-10-S — компактний, повнофункціональний монітор пацієнта, що ідеально підходить для моніторингу під час транспортування у клініки та поза нею.
UM 300-15-S — оптимальне рішення для стаціонарного встановлення у всіх приміщеннях лікарні, де це необхідно.
UM 300-20-S — найкращий вибір для операційних кімнат, де менший розмір екрану недостатній.

Безперервний моніторинг пацієнта кожної клінічної ситуації

У базову конфігурацію моніторів пацієнта UM 300-S включені всі канали, необхідні відповідно до Гарвардського стандарту анестезіології.

До базового набору входять: ЕКГ, пульсоксиметрія, капнографія, неінвазивний тиск, вимірювання температури, частоти серцевих скорочень та частоти дихання.

UM 300S новий підхід до модульних моніторів

Монітор пацієнта UM 300-S – це новий вид модульного монітора. Додаткові модулі підключаються до нього без громіздких консолей за допомогою універсальних конекторів UniPort™. Модулі розпізнаються та візуалізуються автоматично під час підключення. Компактно розміщуються на задній панелі, сумісні з усіма моніторами UM 300-S у відділенні. Проводити санітарну обробку з модулями UniPort™ легше та простіше.

Технологія UniPort™ розроблена компанією «ЮТАС» для простої конфігурації монітора пацієнта для кожного клінічного випадку. Більше не потрібно купувати різні монітори для різних застосувань: монітор UM 300-S легко комплектується для застосування як під час транспортування, так й в реанімаційній палаті або операційній кімнаті. Навіть якщо ситуація зміниться, медики можуть просто додати нові канали та отримати необхідні дані для впевнених рішень.

Заощаджуйте гроші, купуючи мінімальну кількість дорогих і не завжди потрібних модулів. З технологією UniPort™ можна створити ефективну конфігурацію монітора для конкретної клінічної ситуації — не більше, але й не менше, ніж потрібно.

 

Розширений набір вимірювальних каналів

До розширеного набору входять: 12-канальна ЕКГ, моніторинг концентрації інгаляційних анестетиків (Multigas, AAg), рівень глибини наркозу (біспектральний індекс, BIS™), інвазивний тиск, серцевий викид методом термодилюції (C.O.), неінвазивний серцевий викид методом імпедансної кардіографії (ICG), вимірювання нейром’язової провідності (NMT), а також амплітудно-інтегрована ЕЕГ.

Ви можете обрати конфігурацію для анестезіології, неонатології, кардіології, гемодинаміки або створити власний набір, що відповідає вашим вимогам.

Надійний моніторинг для впевнених рішень

Якість всіх вимірювань у моніторах пацієнта UM 300-S гарантується багаторічним досвідом власної розробки моніторів та модулів, а також співпрацею з найбільшими розробниками вимірювальних модулів та лідерами інновацій зі світовими іменами. Усі вони досягли золотих стандартів у своїх галузях розробки.

Розширена візуалізація для ефективної роботи

З рішенням UniScreen™ можна ефективно розподілити дані між екраном монітора і додатковим 22-дюймовим HD-дисплеєм. Параметри легко налаштувати та згрупувати для кожної клінічної ситуації.

Додатковий дисплей не дублює інформацію, а допомагає відобразити дані у найбільш зручному для роботи вигляді.

У той час як на додатковому дисплеї відображаються необхідні параметри, ви можете продовжити роботу з трендами, налаштуваннями або наркозною картою на основному екрані.

Автоматизована наркозна карта

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Саме тому ми реалізували в моніторах пацієнта UM 300-S функцію автоматизованої наркозної карти. Вона дозволить вести запис реальних події в операційній та реакцій пацієнта, введення препаратів та їх доз. Крім того, в карту записуються тренди вимірюваних параметрів.

Ведення наркозної карти варто «делегувати» монітору пацієнта. Це дозволить медперсоналу приділити більше уваги пацієнтові та пріоритетним завданням.

У моніторах UM 300-S на основі наркозної карти можна сформувати PDF-звіт, зберегти його на USB-носій або відіслати на друк безпосередньо з монітора пацієнта.

Формування PDF-звітів

Працюючи з UM 300-S, ви можете формувати звіти, зберігати їх у формі PDF на USB- носії або друкувати на будь-якому підключеному принтері.

Використовуйте готові звіти для детального аналізу, оптимізуйте документообіг у відділенні, зберігайте важливу інформацію у друкованому форматі, надсилайте звіти для консультацій з колегами.

Для формування звіту можна використати офіційний бланк медичної установи.

Безперервний моніторинг: центральна станція UNET-S

Безперервний моніторинг — це повний цикл реєстрації, передачі та візуалізації даних: від місця надання допомоги до виписки пацієнта.

Центральна станція UNET-S поєднує інформацію з усіх моніторів UM 300-S у відділенні, забезпечує швидкий огляд стану пацієнта та дистанційний перегляд даних. UNET-S об’єднує до 32 моніторів по дротовому або бездротовому з’єднанню, забезпечує ведення бази даних пацієнтів.

Усі параметри відображаються у режимі реального часу. Безперервний запис параметрів: до 72 годин, запис трендів: до 720 годин.

Ефективність віддаленого моніторингу: UniViewer

• Візуалізація даних на планшетах та смартфонах за допомогою будь-якого браузеру.
• Можливість знизити вірусне навантаження та ризик інфікування осіб, які здійснюють догляд за хворим.
• Економить час та спрощує спостереження за пацієнтами кваліфікованим медичним персоналом.
• Можливість дистанційної консультації з колегами по всьому світу.
• Зниження стресу від сигналів тривог завдяки системі сповіщень на смартфоні.

Ефективний дизайн та легка санітарна обробка

Дотримуватись санітарних норм з UM 300-S просто! Завдяки пасивній системі охолодження у моніторах пацієнта UM 300-S немає вентиляційних отворів. А отже, немає доступу пилу та інфекційних агентів усередину пристрою. Гладкий екран займає 90% площі передньої панелі: жодних роз’ємів та кнопок.

У моніторах UM 300-S не використовуються консолі: модулі легко кріпляться на задній панелі, що спрощує процес санітарної обробки.

Великий вибір кріплень

Монітори пацієнта UM 300-S надійно встановлюються у будь-якому місці застосування: настінний поворотний кронштейн, кріплення на вертикальну стійку, кріплення на медичну рейку.

Також компактна модель UM 300-10-S має спеціальне кріплення на ліжко пацієнта і зручну ручку для перенесення. Нарешті, UM 300-S може бути встановлений на мобільну стійку із кошиком для аксесуарів. Опціонально стійку оснащують кріпленням для додаткового дисплея.

Кріплення для UM 300-S розроблені з урахуванням ергономіки, зручності в роботі та надійного контролю параметрів, що вимірюються на кожному етапі лікування.

Вибирайте необхідний розмір монітора пацієнта UM 300-S і вільно створюйте необхідну конфігурацію для конкретного клінічного застосування.

Вибирайте якісний моніторинг пацієнта, тому що інший не має сенсу.


Компанія «ЮТАС» взяла участь у виставці Arab Health 2024 (ВІДЕО, ФОТО)

Компанія «ЮТАС» взяла участь в одній із найбільших міжнародних виставок — Arab Health 2024. У ході заходу наш стенд відвідали гості з більш ніж 20 країн світу. Виставка, що вражає масштабами, пройшла з 29 січня по 1 лютого і залучила найбільших гравців ринку. Цього року «ЮТАС»…

error: Content is protected !!