Конгрес анестезіологів України КАН-2023

За кілька днів у Києві розпочне роботу Конгрес анестезіологів КАН-2023

12-14 жовтня 2023 року у Києві пройде щорічний Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Відвідайте сесії конгресу та завітайте на стенд медичного обладнання «ЮТАС» на виставці в рамках заходу.

Тематика конгресу присвячена актуальним питанням анестезіології та інтенсивної терапії. Особлива увага буде приділена переважно питанням анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії постраждалих внаслідок бойової травми.

Компанія «ЮТАС» також підтримала ці важливі для спеціалістів заходи. Відвідайте сесії конгресу та завітайте на наш стенд медичного обладнання на виставці в рамках КАН-2023.

Серед інших питань на цих заходах буде розглянуто тему нових рішень у моніторингу пацієнта. Зокрема, автоматизації ведення «наркозних» карт. Нагадаємо, що таку функцію ми реалізували у моніторах пацієнта UM 300. В автоматизованій анестезіологічній карті фіксуються реальні події в операційній та реакції пацієнта (кровотеча, екстубація, десатурація тощо), що корелюють із даними моніторингу параметрів НІАТ, ЧСС, температури, рівня EtCO2, глибини наркозу (BIS™), та рівня нейром’язової релаксації (NMT).


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!