Конгрес анестезіологів України КАН-2023

За кілька днів у Києві розпочне роботу Конгрес анестезіологів КАН-2023

12-14 жовтня 2023 року у Києві пройде щорічний Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Відвідайте сесії конгресу та завітайте на стенд медичного обладнання «ЮТАС» на виставці в рамках заходу.

Тематика конгресу присвячена актуальним питанням анестезіології та інтенсивної терапії. Особлива увага буде приділена переважно питанням анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії постраждалих внаслідок бойової травми.

Компанія «ЮТАС» також підтримала ці важливі для спеціалістів заходи. Відвідайте сесії конгресу та завітайте на наш стенд медичного обладнання на виставці в рамках КАН-2023.

Серед інших питань на цих заходах буде розглянуто тему нових рішень у моніторингу пацієнта. Зокрема, автоматизації ведення «наркозних» карт. Нагадаємо, що таку функцію ми реалізували у моніторах пацієнта UM 300. В автоматизованій анестезіологічній карті фіксуються реальні події в операційній та реакції пацієнта (кровотеча, екстубація, десатурація тощо), що корелюють із даними моніторингу параметрів НІАТ, ЧСС, температури, рівня EtCO2, глибини наркозу (BIS™), та рівня нейром’язової релаксації (NMT).


«ЮТАС» взяла участь у виставці MEDICA 2023

Компанія «ЮТАС», виробник інноваційної медичної техніки, з гордістю повідомляє про свою успішну участь у MEDICA 2023 — одній із найпрестижніших міжнародних виставок у галузі медичного обладнання. На нашому стенді ми продемонстрували новітні рішення у моніторингу пацієнта та респіраторній підтримці. Усі…

error: Content is protected !!