Конгрес анестезіологів України КАН-2023

Відразу два заходи для анестезіологів, хірургів та інтенсивістів підтримає «ЮТАС» цієї осені: КАН‑2023 і міжнародну конференцію UAERAS

ІV міжнародна конференція Української асоціації ERAS

10-11 жовтня 2023 року відбудеться ІV міжнародна конференція Української асоціації ERAS (UAERAS) в форматі online. На конференції будуть висвітлені сучасні новини та останні наукові дослідження у стратегії ERAS. Конференція проводиться для лікарів анестезіологів, хірургів та інших хірургічних спеціалістів. Запрошені всесвітньо відомі професори з Данії, Швейцарії, Нідерландів, Польщі, Німеччини та України.


Конгрес анестезіологів України КАН-2023

12-14 жовтня 2023 року у Києві пройде щорічний Конгрес анестезіологів України КАН-2023. Тематика конгресу присвячена актуальним питанням анестезіології та інтенсивної терапії. Особлива увага буде приділена переважно питанням анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії постраждалих внаслідок бойової травми.

В ході конгресу проходитимуть секційні засідання, присвячені питанням невідкладної допомоги, медичного сортування, діагностики та анестезіологічного забезпечення постраждалих з мінно-вибуховими та вогнепальними пошкодженнями; антибактеріальній профілактиці та терапії, інфузійно-трансфузійній терапії масивної крововтрати, інтенсивній терапії та знеболенню періопераційного періоду, лікуванню гострого та хронічного болю.

Компанія «ЮТАС» також підтримала ці важливі для спеціалістів заходи. Ми запрошуємо вас прийняти участь в конференції та конгресі, а також відвідати стенд нашого медичного обладнання у рамках КАН-2023.

Серед інших питань на цих заходах буде розглянуто тему нових рішень у моніторингу пацієнта. Зокрема, автоматизації ведення «наркозних» карт.

Доступні субтитри українською

Нагадаємо, що таку функцію ми реалізували у моніторах пацієнта UM 300-S. В автоматизованій анестезіологічній карті фіксуються реальні події в операційній та реакції пацієнта (кровотеча, екстубація, десатурація тощо), що корелюють із даними моніторингу параметрів НІАТ, ЧСС, температури, рівня EtCO2, глибини наркозу (BIS™), та рівня нейром’язової релаксації (NMT).


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!