ЮКАРД 100 у Львові

Телеметричний кардіологічний комплекс UNET у Львівській області розширено

На самому початку літа Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф отримав 40 нових кардіографів ЮКАРД 100 з функцією передавання кардіограми на відстані. Вони поповнили кількість уже існуючих 200 пристроїв.

У зв’язку із підключенням нових апаратів до телеметричного кардіологічного комплексу UNET експерти компанії-виробника «ЮТАС» провели тренінг з телеметрії в кардіології та роботи з повнофункціональними електрокардіографами ЮКАРД 100.

Важливо відзначити, що ЮКАРД 100 уже працюють у Львові та області: раніше до телеметричного комплексу було підключено 204 апарати. За час активної фази користування, а це близько двох років, медики надіслали та обробили 10 600 кардіограм.

Для навчання та практичних занять по роботі з електрокардіографами з телеметричними модулями було запрошено лікарів, фельдшерів та інтернів від обласних та міських підстанцій швидкої допомоги. Загалом практичні навички здобули понад 100 медпрацівників.

Метою практичних семінарів стали подальше впровадження телеметричних технологій у медичній сфері, покращення якості та оперативності діагностики, а також надання медичної допомоги на догоспітальному етапі пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями в екстрених та критичних станах.

Компанія «ЮТАС» була заснована у 1992 році для реалізації інноваційних проєктів у медичному обладнанні. Ми розробляємо, виробляємо та постачаємо монітори пацієнта, апарати ШВЛ, ЕКГ та телеметричні комплекси для клінік по всьому світу.

До комплексу UNET входять електрокардіографи ЮКАРД 100 із телеметричним модулем, а також Телеметрична центральна станція — автоматизоване робоче місце лікаря-кардіолога. Призначення комплексу — забезпечити висококваліфіковану кардіологічну діагностику незалежно від місця звернення за допомогою та підвищити якість надання невідкладної кардіологічної допомоги населенню.


Запрошуємо на стенди UTAS на виставці MEDICA 2024 та конгресі ESICM LIVES 2024

Дорогі друзі! Ми раді анонсувати участь UTAS у найважливіших заходах галузі, які відбудуться цієї осені. На початку жовтня зі своїм стендом, презентаціями та майстер-класами ми відвідаємо ESICM LIVES 2024 Barcelona. А вже у листопаді наш стенд буде представлено на міжнародній…

error: Content is protected !!