Телемедицина в Узбекістані. Спільний проєкт Національної палати інноваційної охорони здоров’я Узбекистану та Компанії «ЮТАС»

Жителі Узбекистану зможуть отримати висококваліфіковану ЕКГ діагностику незалежно від того, де вони знаходяться — в столиці або регіонах країни. Це стало можливим завдяки партнерству компанії «ЮТАС» із Національною палатою інноваційної охорони здоров’я Узбекистану у роботі над пілотним проєктом «Телемедицина в Узбекістані».

В рамках пілотного проєкту Нацпалати, Республіканський спеціалізований науково-практичний медичний центр кардіології Узбекистану отримав у безоплатне користування Кардіологічний телеметричний комплекс UNET і 15 електрокардіографів UCARD 100.

Як підкреслює Прес-служба Національної палати інноваційного охорони здоров’я Республіки Узбекистан: «За допомогою електрокардіографів UCARD-100 з різних областей нашої країни електрокардіограми (ЕКГ) пацієнтів будуть передаватися в інноваційний центр телемедицини РСНПМЦК, оснащений телеметричним комплексом UNET. Тут аналізувати ЕКГ будуть висококваліфіковані лікарі. Таке телеметричне обладнання дозволить організувати в областях скринінг, профілактичний огляд і діагностику серцево-судинних захворювань на рівні сучасних стандартів».

Телемедицина Работа з центральной станцією UNET

Такий пілотний проєкт — чудовий приклад того, як можна просувати ідеї телемедицини в країні. Аби реалізувати передові медичні послуги в будь-якій точці країни, необхідно користуватися телемедициною на практиці. Це один з дієвих способів вплинути на ситуацію і зменшити кількість смертей від ССЗ. Адже перші дві години після появи симптомів гострого коронарного синдрому (ГКС) найважливіші, саме в цей час ще зберігається велика частина живих клітин міокарда. А оперативна діагностика стану скорочує час госпіталізації пацієнтів з ГКС.

Читайте також: Телеметричний комплекс UNET підвищив якість діагностики ССЗ у Херсоні

«Телемедицина дає можливість не лише вчасно поставити діагноз і негайно прийняти рішення щодо лікування будь-якого пацієнта, але й економить час і сили лікарів.Вони які можуть допомогти хворому тут і зараз — не виїжджаючи в області, перебуваючи на своєму робочому місці, де набагато більше можливості зібрати необхідний консиліум , підключити до обговорення стану пацієнта інших висококваліфікованих фахівців. У кардіології це особливо важливо, адже тут часом мова йде про загрозу не тільки здоров’ю, але й життю пацієнта», – йдеться в повідомленні прес-служби Нацпалати.

Як заявляє Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ), протягом останніх 20 років хвороби серця залишалися основною причиною смерті на глобальному рівні.

Як зазначає ВООЗ, 80% гострих коронарних синдромів можна уникнути

Однак зараз ССЗ вбивають більше людей, ніж будь-коли раніше. Число смертей від хвороб серця збільшилася більш ніж на 2 мільйони з 2000 року до майже 9 мільйонів в 2019 році. Але також підкреслює, що 80% гострих коронарних синдромів можна уникнути.


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!