НІАТ моніторинг пацієнта ЮМ 300 ЮТАС

NIBP SMART: неінвазивний вимір артеріального тиску в моніторах пацієнта UM 300-S

З монітором пацієнта UM 300-S ви отримуєте широкий вибір каналів та високу якість вимірів. Для досягнення таких результатів ми не лише співпрацюємо зі світовими лідерами інновацій та постачальниками вищого класу, але маємо власний відділ розробки з багаторічним досвідом проектування та реалізації модулів для вимірювання фізіологічних параметрів. Одним з таких модулів, розроблених нашими R&D експертами у співпраці з клінічними консультантами, став NIBP SMART: канал вимірювання артеріального тиску неінвазивним методом (НІАT).

Канал НІАТ входить в базову конфігурацію монітора пацієнта UM 300-S. У процесі розробки модуля ми зосередилися на стійкості до різних артефактів і на максимальній адаптації процесу вимірювання для кожної вікової групи. Отже,  ми представляємо в базовому наборі моніторів пацієнта не просто вимірювання неінвазивного тиску, а NIBP SMART — вбудований канал НІАТ із просунутим алгоритмом захисту від артефактів SMART (Synchronized Monitoring Arrhythmia Recognition Technology).

Переваги NIBP Smart, каналу вимірювання НІАТ в моніторах UM 300-S:

• Просунутий алгоритм захисту від артефактів.
• Адаптація процесу вимірювання до вибраної вікової категорії.
• Автоматичне визначення розміру манжети.
• Режим пункції вени.
• Режим швидкого виміру.
• Дистанційний вимір НІАТ при підключенні до центральної станції UNET-S

Нагадаємо, що монітор пацієнта UM 300-S – це новий вид модульного монітора. Додаткові модулі підключаються до нього без громіздких консолей за допомогою універсальних конекторів UniPort™. Модулі розпізнаються та візуалізуються автоматично під час підключення. Компактно розміщуються на задній панелі, сумісні з усіма моніторами UM 300-S у відділенні. Проводити санітарну обробку з модулями UniPort™ легше та простіше.

Технологія UniPort™ розроблена компанією «ЮТАС» для простої конфігурації монітора пацієнта для кожного клінічного випадку.

Заощаджуйте гроші, купуючи мінімальну кількість дорогих і не завжди потрібних модулів. З технологією UniPort™ можна створити ефективну конфігурацію монітора для конкретної клінічної ситуації — не більше, але й не менше, ніж потрібно. Навіть якщо ситуація зміниться, медики можуть просто додати нові канали та отримати необхідні дані для впевнених рішень.

Дізнайтесь більше про інші вимірювальні модулі, розробкою яких ми пишаємося:

3, 5 та 12 канальна ЕКГ з інтелектуальним аналізом аритмій та інших порушень

• ЕЕГ з функцією амплітудної інтеграції (aEEG) та інтелектуальним аналізом патернів


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!