«ЮТАС» на виставці MEDICA 2022: новий стенд, нові можливості, старі друзі

Компанія «ЮТАС» вкотре взяла участь у міжнародній виставці MEDICA 2022, що відбулася з 14 по 17 листопада у Дюссельдорфі, Німеччина. Наш девіз цього року був «Новий стенд, нові можливості, старі друзі». І ми раді підсумувати, що реалізували його повною мірою!

Нове місце. Цього разу Компанія «ЮТАС» демонструвала обладнання на новому стенді №9B60. Ще більша виставкова площа та нова конструкція стенду дозволила нам ще з більшим комфортом провести зустрічі з гостями, а також ефективніше представити всі рішення, впроваджені в нашому медичному обладнанні.

Нові рішення. Гості стенду змогли оцінити наші монітори пацієнта UM 300-S, зокрема новий підхід до модульної структури: додаткові канали тепер можна кріпити до монітора не лише без громіздких консолей, а й без кабелів. Крім того, ми представили найновішу респіраторну станцію UventPro з можливістю інтеграції портативного відеоларингоскопа та УЗ-датчика. Також гості змогли дізнатися більше про всі переваги наших апаратів ШВЛ експертного класу UVENT-S.

Старі друзі. На новому стенді експерти «ЮТАС» провели велику кількість зустрічей: як з нашими давніми партнерами, так і з новими гостями. Ми організували для них не лише корисні презентації, а й комфортні умови для переговорів та обговорень переваг партнерства з нашою компанією. Адже ми твердо впевнені, що «ЮТАС», наші партнери та користувачі нашого обладнання — це одна велика команда.

До зустрічі на MEDICA 2023 – з 13 по 16 листопада 2023 року!


Як отримати точну наркозну карту, знизивши при цьому навантаження на медперсонал? (ВІДЕО)

Точний запис реакцій пацієнта на процедури та препарати може підвищити його безпеку, а анестезіологу надати реальну картину ходу хірургічного втручання. Адже автоматизовані записи, як свідчать опубліковані звіти, точніші, ніж ручні.¹²³ В автоматизованій анестезіологічній карті в моніторах пацієнта UM 300 фіксуються реальні події в операційній…

error: Content is protected !!