ЮТАС medica 2024 esicm barcelona

Запрошуємо на стенди UTAS на виставці MEDICA 2024 та конгресі ESICM LIVES 2024

Дорогі друзі! Ми раді анонсувати участь UTAS у найважливіших заходах галузі, які відбудуться цієї осені. На початку жовтня зі своїм стендом, презентаціями та майстер-класами ми відвідаємо ESICM LIVES 2024 Barcelona. А вже у листопаді наш стенд буде представлено на міжнародній виставці MEDICA 2024. Плануйте зустрічі з нами!

ESICM LIVES 2024

07-09 жовтня
Centre Convencions Internacional, Барселона, Іспанія
Стенд UTAS: 3-34

Щорічний конгрес Європейського товариства інтенсивної терапії ESICM LIVES 2024 є однією з найважливіших подій у галузі. Учасниками заходу стають провідні інтенсивісти, анестезіологи та реаніматологи з усіх країн Європи. Унікальність конгресу в обміні досвідом та презентаціях новітніх рішень в інтенсивній терапії та анестезіології, зокрема у сфері інноваційного медичного обладнання.

Компанія UTAS – постійний учасник конгресу ESICM LIVES. На нашому стенді ми проводимо презентації та майстер-класи з останніх розробок у моніторах пацієнта UM 300 та апаратах ШВЛ UVENT™.

Відвідайте наш стенд 3-34 та рекомендуйте участь у конгресі вашим клієнтам медикам!


MEDICA 2024

11-14 листопада
Messe Düsseldorf, Дюсельдорф, Німеччина
Стенд UTAS: 9B60 (хол 9)

Компанія UTAS бере участь в одній із найбільших виставок медичного обладнання вже понад 20 років. Цього року ми запрошуємо всіх на наш стенд 9B60 (те ж місце у 9 холі), щоб наживо побачити нові рішення у респіраторній підтримці та моніторингу пацієнта.

Також на стенді UTAS ви зможете провести зустрічі з регіональними менеджерами та дізнатися більше про можливості та переваги партнерства з нами.

Заплануйте зустріч із UTAS на виставці MEDICA 2024 з 11 по 14 листопада, стенд 9B60!

Для планування зустрічі заповніть
будь ласка коротку форму за посиланням


Запрошуємо на стенди UTAS на виставці MEDICA 2024 та конгресі ESICM LIVES 2024

Дорогі друзі! Ми раді анонсувати участь UTAS у найважливіших заходах галузі, які відбудуться цієї осені. На початку жовтня зі своїм стендом, презентаціями та майстер-класами ми відвідаємо ESICM LIVES 2024 Barcelona. А вже у листопаді наш стенд буде представлено на міжнародній…

error: Content is protected !!